Členové

Členové skupiny Celtic Woman

Sólistky a další členové

V rámci dosavadního působení skupiny Celtic Woman se v ní vystřídalo více než deset zpěvaček z různých koutů Irska a s různým hudebním vzděláním a zaměřením. V některých obdobích poněkud dynamické výměny obsazení jsou přisuzovány zejména vysoké časové náročnosti několikaměsíčních koncertních šňůr, které mohou jen těžko dlouhodobě absolvovat dámy, které se již starají o děti a rodiny.

Původní sestavu v roce 2005 tvoří Chloë Agnew, Lisa Kelly, Órla Fallon a Méav Ní Mhaolchatha. Právě Méav se ale potřebuje věnovat dětem a když se z jednovečerního koncertu stává plnohodnotné turné, brzy dočasně přenechává své místo Deidre Shannon. Na natáčení dvou DVD (A Christmas Celebration, A New Journey) a část následného turné se v roce 2006 Méav vrací a na koncertech alternuje s hostující Hayley Westenra. Následně se obě dámy odcházejí věnovat sólovým kariérám a jejich místo zaplňuje Lynn Hilary. V roce 2008 se na mateřskou dovolenou odebírá Lisa Kelly a jako záskok je vybrána Alex Sharpe. Na závěr turné se Lisa vrací, ale na koncertech v roce 2009 (Isle of Hope) se Alex objevuje znovu na místě Órly, která také touží po sólové dráze a rodině.

CW v sestavě Chloë, Lisa K., Alex a Lynn fungují další dva roky a natáčí DVD Songs from the Heart. V průběhu roku 2010 se za klidnějším životem vrací nejprve Alex a poté i Lynn – od odchodu Alex skupina přechází na třízpěvačkový formát. V roce 2011 dodává skupině novou energii Lisa Lambe, která vydrží tři roky a po natáčení DVD Emerald míří na sólovou dráhu herečky a zpěvačky. Naopak Lisa Kelly v roce 2011 po natočení DVD Believe rodí své čtvrté dítě a skupinu nadobro opouští. Po dlouhém hledání její místo od roku 2012 doposud zastává Susan McFadden.

Mezitím nastává zlomový rok 2013, kdy také na sólovou dráhu odchází poslední původní zpěvačka skupiny, Chloë. Druhé vánoční DVD Home for Christmas přináší vítané překvapení v podobě hostující Méav, na plný úvazek pak přichází Mairéad Carlin. Uprázdněné místo po Lise Lambe na výročním turné k 10 letům existence postupně nahrazují Lynn Hilary, Méav i Alex Sharpe. Skupina však potřebuje stabilní stavební kameny a zatím posledním se v roce 2015 stává Éabha McMahon, která společně se Susan a Maíréad natáčí nejnovější DVD Destiny.